blog

Binanın kat sayısı fazlaca fazla, eşya taşıma asansörü yok. Daha da kötüsü merdiven aralıkları fazlaca dar ve eşyalar sığmıyor. Baza, dolap, buzdolabı gibi ebatları büyü olan eşyalar dar merdiven aralıklarında zarar görmeden taşınması hemen hemen imkansız. Bu zorlu dönemi tarihe karıştıran asansörlü nakliyat binanın dış cephesine kısa vakit arasında asansör sistemini kurarak sıfır hasar ile eşyaları fazlaca hızlı şekilde taşımaktadır. Özenle paketlenen her bir eşyanın asansöre yerleştirilmesi ve ufacık bir düğme yardımıyla en alt katlara indirilerek araçlara yerleştirilmesi düşünüldüğünden fazlaca daha kısa sürede gerçekleştirilmekte.

Bir şehirden başka bir şehre, aynı şehir arasında evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri sayeinde akıllarda hiçbir soru işareti olmadan taşımalar gerçekleştirilmektedir. Bu konuda en iyilerden olan, müşterilerinin menfaatlerine işler oluşturan ve eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyen nakliyata ulaşmak sonuçların beklenildiği gibi olması adına önemli olmaktadır. Yıllardır bu işi oluşturan ve her hizmeti ile eksiklerinin farkına vararak kendisini geliştiren, ekibinde farklı alanlarda tecrübe sahibi kişilerden oluşturan nakliyat fiyat konusunda da müşterilerini memnun eden teklifler vermektedir.
 
Yıllar önce komşularımızın ve akrabalarımızın yardımları ile günler öncesinde eşyalarımızı toparlamaya başlardık. Sonrasında yine aynı şekilde yakınlarımızın aracı ile eşyaları taşıyarak maddi kazançlar elde etmeye çalışırdık. Oysaki bu süreçte fazlası ile maddi ve manevi hasarlar yaşamaktaydık. Bu durumdan bizleri kurtaran asansörlü evden eve nakliyat tüm dönemi kendisi üstlenmektedir. Tarihte belirli dönemlerde belirli gelişmeler yaşanmıştır. Evler veyayerleri evvelinde sahiplerinin çabalarıyla taşınır, bu taşınma süresi boyunca uzun bir zaman ve emek harcanırken şimdi sadece taşımacılık alanında hizmet sağlayan sektörler iş dünyasına katılmış, insanların huzurlu taşınma beklentilerine cevap verilmiştir. Taşımacılık sektörü, günden güne artan bir ihtiyaçtan dolayı kendini yenilemek, hizmetlerinin vasıf standartlarını genişletmek ve taşımacılık konusunda kendisinden beklenen talepleri en iyi şekilde karşılamak için sürekli bir devinim gösterir.
İnşaat sektöründeki gelişmelerden, emlak piyasasından her zaman etkilenen taşımacılık sektörünün iş disiplininde günümüzde fazlaca katlı binalar nedeniyle asansörlü taşımacılık hizmeti ön plana çıkmaktadır. Taşımacılık sektöründe çalışan elemanların eşyaları sırtlarında birkaç kat aşağı indirmek zorunda kalmalarına son vermek amacıyla ve eşyada doğabilecek hasar oranını azaltmak adına, asansörlü taşımacılık hizmeti uygun bulunmuş ve kısa sürede uygulanmaya başlanmıştır. Firmamız, asansörlü taşımacılık konusunda rakip firmalarına oranla daha büyük ve daha pahalı atılımlar yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi kurulduğu günden bu yana kendisine emek verme şekli olarak benimsemiş taşımacılık firmamız, fazlaca katlı evler veya ofisler için asansörlü taşıma uygulamasıyla faaliyet göstermektedir. Bu sayede taşınma sürecindeki zamandan büyük ölçüde tasarruf yapılmakta, iş gücünden daha fazlaca faydalanılmak ta ve en önemlisi siz kıymetli müşterilerimizin değerli eşyalarına herhangi bir hasar gelmemesini sağlamaktayız. Taşımacılık konusunda her hizmetimizi siz müşterilerimizin beklentilerini düşünerek planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz. Eşyalarınızın kırılma, çarpma, çizilme gibi bir ihtimali olmayacak şekilde güvenliği sağlanıp hızlı bir şekilde eski eviniz veya ofisinizden taşınabilmesinin sizi mutlu ettiğini düzgüsel olarak biliyoruz
 
Bizler, yıllardır firma olarak müşteri memnuniyetinin yanında hızlı ve güvenli taşımacılık konularını birlikte irdelemiş ve bizimle çalışan müşterilerimizi özellikle güvenilirlik ve hız konularında memnun etmiş köklü bir kuruluşuz. Taşımacılık sektöründeki tüm rakiplerimizden daha iyi bir hizmeti sağladığımız ve verdiğimiz bu hizmeti en uygun fiyatla sattığımızı garanti ederiz. Asansörsüz veya asansörlü taşımacılık konusunda hizmet almak için yapmanız gereken tek şey web sayfamızı incelemek ve hizmet almanız için bizimle iletişime geçmektir. Randevu dilek ederek işinden anlayan, uzman ve güler yüzlü bir ekibin eşya keşfi yapmasını ve sizinle taşınma masraflarını konuşmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda bire bir ağızdan firmamız ile alakalı bilgi alma olanağınız da olacaktır.
 
Öncesinden fiyat tespit edilip buna nazaran taşınma sürecinin başlatılması, sürpriz ücretlerle karşılaşmama nızı sağlayacaktır. Randevu talebinin yanında firmamız ile alakalı istek veya şikayetleriniz, tavsiyelerinizi de sitemizin yazışma bölümünü kullanarak bize ulaştırmanız durumunda kesinlikle değerlendirip ona nazaran kendimizi geliştireceğiz. Ülkenin en hızlı, kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı ve müşteriye yönelik çalışan en tanınmış taşımacılık firmasıyla çalışmanızdan dolayı sizi kutlar, her türlü taşımacılık konulu işinizde uğrayabileceğiniz bir adres olduğumuzu önemle belirtmek isteriz.
PAYLAŞ :
Picktu Directory