blog

Nakliye konusunda sınır tanımaz firmamız ile aklınıza gelebilecek tüm kurumsal taşıma ve evden eve nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal nakliyat ciddi bir hazırlık safhası, teknolojik ekipmanlar, tecrübeli personel ve ciddi bir çalışma gerektirmektedir. Kurumsal anlamda taşınacak eşyaların maddi değerleri fazlaca yüksektir. Aynı zamanda işleyişi geciktirmemek adına da devrin tasarruflu kullanılması da gerekmektedir. Bunun bilincinde olan ve kurumsal nakliyat hizmetlerinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş bir firmayız.

İş yeri, hastane, fuar, fabrika, banka, evden eve nakliye, piyano taşıması ve depolama hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Zamanın ve eşyalarınızın kıymetini bilerek nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Hastane, fabrika ve banka gibi büyük çapta nakliye hizmetlerinde kalifiyeli ve sigortalı çalıştırdığımız personellerimiz ile hizmet sunmaktayız. Bu tip yerlerde bulunan elektronik cihazların sökülmesi için elektrik ve elektronik teknisyenlerimiz bünyemizde bulunmaktadır. Sıradan bir nakliye firması olamayıp kurumsal nakliyat firmaları arasında her işi ustalıkla yapmakta işimizi şansa bırakmamak tayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm araç ve gereçler firma olarak bize ilişkin olup müşterilerimizden extra ücret arzu etmeyiz.
 
Nakliye öncesinde expertiz yapılmakta karşılıklı talepler değerlendirilerek maliyet bilgileri belirlenmektedir. Sonrasında randevu tarihi belirlenerek nakliye işlemine geçilmektedir. Nakliye öncesinde taşınacak olan tüm eşyalar özenle paketlenir ve asansörlü taşıma işlemi ile herhangi bir zarara mahal vermeden özel nakliye araçlarımıza yüklenir. Sigortalı ve garantili kurumsal nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçin.
 
Kurumsal Evden Eve
 
Hastane, okul, banka, yazıhane, fabrika, yazıhane gibi özel yada kamu müesseselerinin eşyalarını taşımak ev eşyasının taşınması gibi ciddiyet ve edinim gerektiren bir iştir. Eşyalarınızın sorunsuz ve emin nakliyesi için Kurumsal Taşımacılık hizmetini en iyi şekilde yapan firmalarla çalışmanızda fayda vardır. Eşyanın mahiyeti kesinlikle zarar vermeden taşıma işlemi gerçekleştirilmeli ve yeni yerine monte edilmelidir. Bunun içinde deneyimli personel, uygun araç filosu ve gerekli donanıma sahip olmak gerekmektedir.
 
Teknolojinin her alanda kullanıldığı günümüzde, nakliye firmaları da kullandığı araç ve gereçler ile taşınma işlemini zor olmaktan çıkararak emin bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Nakliye işleminden önce nakliye firması tarafından uzman görevlendirilerek taşınacak olan eşyalar için bir nakliye planı düzenlenir. Fabrikalarda bulunan makineler, standlar ve diğeri sabit donanımlar montaj ustaları tarafından yerlerinden sökülerek forkliftler vasıtasıyla kamyon/tırlara yerleştirilir. Fabrika içindeki ofislerde bulunan doyalar, arşivler fazlaca önemlidir. Bu dosyalar numaralandırılarak her hangi bir karışıklık olamamasına özen gösterilir. Ayrıca bilgisayar ve diğeri elektronik aletler güzel bir ambalajlama yapılarak korunaklı bir şekilde nakliye kamyonuna yerleştirilir. Bu aşamada fazlaca önemlidir ve titiz bir istif yapmak gerekmektedir. Çünkü iyi bir istif yapılmaz ise nakliye esnasında oluşabilecek sarsıntılardan dolayı malzemelerin birbirine çarpma ve zarar görme riski olabilir. Nakliye şirketi taşınacak malzemelere ayrıca sigorta yapmaktadır.
Özellikle Kurumsal Taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamandır. Nakliye işleminin en kısa sürede sonuçlanması eşyalarını taşıtan kurum için fazlaca önemlidir. İş kaybının en aza daha kolay ve yalın hale getirilmesi nakliye şirketinin çalışması ile eş güdümlüdür. Bazı eşyaların daha hassas bir şekilde ambalajlanıp taşınması gerekebilir. Mesela; labaratuar malzemeleri arasında kırılabilecek birçok cam eşya ve hassas değerlerin ölçümünde kullanılan birçok elektronik cihaz bulunmaktadır. Cam malzemeler özel ambalajlanarak kırılmasını önlemek için özel kolilere yerleştirilir. Cihazlar ise havalı poşetler ile ambalajlanarak darbelere karşı korunmuş olur. Peki, kurumsal nakliye hizmetleri veren firmalarda başka taşınan özel malzemeler var mı? Bu sorunun cevabı evet var.
 
Bilindiği üzere para kasaları korunaklı olduklarından dolayı fazlaca ağır ve değerli içerikleri ile önemli bir malzemedir. Para kasaları kggram ve ton ağırlık birimine göre değişik ebatlarda olabilir. Bu kasalar istenilen kattan alınarak yeni yerine/kata nakliyesi yapılır. Bir de piyano taşıma işlemi daha titiz bir çalışma gerektirir. Çünkü iyi bir piyano fazlaca pahalıdır. Kuyruklu veya kuyruksuz piyanolar da nakliye firmaları tarafından büyük bir titizlikle taşınmaktadır.
 
Her işte olduğu gibi iş güvenliği işten daha fazlaca önemlidir. Bunu bilincinde olan Kurumsal Taşımacılık hizmeti veren firmalar ambalaj/paketleme, taşıma ve nakliye işlemi yapan tüm ekibin iş güvenliği kurallarına bağlı kalarak çalışmasını sağlar. Buda oluşabilecek iş kazalarının önüne geçmek açısından önem verilen bir durumdur.
PAYLAŞ :
Picktu Directory