blog

Belirli sebeplerden işlerinizi yürüttüğünüz ofis yada büronuzu başka bir yere taşımanız gerekebilir. Ofiste bulunan eşyalar, dosyalar, muhasebe evrakları faturalar şeklinde önemli olan malzemelerin kaybolması yada zarar görmesi işleriniz aksamasına veya telafisi olmayan hukuki sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle özenle taşınması gereken eşyalarınız için profesyonel ofis büro taşıma hizmeti veren firmamız size destek olacaktır.

Ofis Büro Taşıma Hizmeti
 
 
Öncelikli olarak taşınacak ofiste expertiz işlemi gerçekleştiririz. Dolap, masa, evrak ve dosyalarınızın miktarına göre taşıma takvimi oluşturulur. Eşyalarınız hayli ise nakliye gününden bir gün önce tüm eşyalarınız tek tek paketlenerek nakliyeye hazır duruma getirilir. Ofis taşıma işlemlerinde karşılaşılan zorluklarda bir tanesi masa, dolap ve raflardır. Ofis büro taşıma firması olarak bu sorunun çözümünde marangoz ustalarımız devreye girmekte ve bu eşyaların de monte işlemlerini gerçekleştirerek nakliyeye hazır hale getirmektedirler. Ofis içinde bulunan Bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi vb. elektronik eşyalarınız özel baloncuklu poşet ile paketlenerek taşıma esnasında zarar görmesi engellenir. Taşınacak kat sayısının yüksek olması durumunda asansörlü sistem kullanarak eşyalarını güvenle nakliye aracına yerleştiririz.
 
Eşya miktarına uygun nakliye aracımıza eşyalarınız belirli bir düzen içinde yerleştirilmektedir. İşlerinizin aksamaması adına bütün bu işlemleri muhtemel olan kısa sürede gerçekleştirmek için çaba gösteririz. Hizmetlerimize ek olarak ofis büro taşıma işleminin yanında 24 saat kameralı ve havalandırmalı depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebiliriz. Ofis Taşımacılığı Bazı durumlarda resmi gerekçelerle bazı durumlardaysa kişiler kira sorunu veya kendi istekleriyle çalışma ortamlarını farklı bir yere taşıma gereği duyarlar. Bu taşıma sırasında çalışma sürecinde kullanılan eşyaların ve belgelerin muhtemel olduğunca zarar görmeden yeni ofise yerleştirilmesi gerekir. İnsanlar, bu işi asistanları ve yakınlarının yardımıyla icra ettikleri zaman hem kalabalık desteğinden dolayı evraklarda karışma veya ürünlerde hasar meydana gelebilir bununla birlikte kurumsal bir ofis taşımacılığı firmasında olmadığı için iş zarar görebilir. Hızlı, güvenlikli ve sorunsuz taşıma gerçekleştirmek isteyen kimseler, bu konuda kendini kanıtlamış, uzman bir kadroyla çalışmak ister ve bununla ilgili kapsamlı araştırmalar yaparlar. Dosyalar, çalışma ortamında kullanılan bilgisayarlar, kişilere ait masalar ve diğeri tüm demirbaşların hasarsız ve en kısa sürede taşınması için ofis taşımacılığı konusunda bilinçli ve deneyimli bir firmayla çalışmak gerekir. Bunun bilincinde olan kimseler için en hayli doyum edici çözüm, firmamız olacaktır. Bizler, uzun yılların bize kattığı tecrübeyle hareket eden, ofis taşımacılığı konusunda kendimizi geliştirmiş olmamızla övünen, alan şahıs memnuniyetini ilke bilmiş bir kuruluşuz. Genellikle resmi kurum ve bankalarla çalışan, güvenlik ve eşyalara duyarlı davranılması şeklinde konularda asla güvensizlik duyulmayacak kadar kalitesini ispatlamış, taşınma konusunda hemen hemen rakipsiz bir firmayız. Ofisini taşıtmak isteyen firma sahipleri de belirli bir düzeyde araştırma yaptıktan ondan sonra bizimle görüşüp saydığımız bu doyum edici nedenlerden dolayı işini bizimle beraber taşımak isteyeceklerdir. Hizmet sağlarken sanki kendi ofisimizin eşyalarıymış şeklinde titiz davranışımızdan hangi müşterimiz etkilenmez ki?
Ofis taşımacılığı hakkında bizden profesyonel bir taşınma yardımı almanız için yapmanız gereken şey hayli basit. Sitemizi ziyaret edin, iletişim bilgilerimizden bize ulaşın ve bırakın ofis taşımacılığı hakkında tüm tecrübemizi sizin için, ofisinizde size sergileyelim. Taşıma süreci başlamadan önce sizinle görüşmek ve yapılacak işi keşfetmek için gelecek olan personelimizle zaman ve fiyat konusunu konuşup her şeyi netleştirdiğiniz de, tüm eşyalarınızı taşınma öncesi sigortalayarak size ayrı bir güven sunacağız. Bizimle çalıştıktan ondan sonra pişman olmayacaksınız. Olabilecek en kısa sürede yeni ofisinize sizi yerleştireceğiz ve işinize tekrar yoğunlaşmanıza vesile olacağız.
 
Eşyalarınızın birine bile zarar gelmeden, kaliteli araçlarımızla yeni ofisinize götürülürken sizin asla aklınız bizde kalmasın. Kendi iş planlarınıza yenilerini ekleyebilir, bu konuda uğraşmaya bizimle anlaştığınız anda odaklanabilirsiniz. Biz, bir firmadan daha ötesiyiz. Çalıştığımız kimseleri ailemiz şeklinde görür ve maddi içsel bir kayba uğramalarını istemeyiz. Bizimle istek ettiğiniz an iletişim kurabilir, ofis taşımacılığı konusunda sağladığımız avantajlı fiyatlarımızı gözden geçirebilir ve ofisinizin taşınma sürecinde bize gözünüz kapalı güven duyabilirsiniz. Diğer taşıma hizmetlerimiz için sitemizin ilgili sayfalarına göz atmanızı teklif ederiz. Sadece alımlar için değil, herhangi bir soru veya öneriniz olduğu durumlarda da bizimle bağlantı kurmanızı öneririz. Sorunsuz bir taşınma süreci diliyoruz.
PAYLAŞ :
Picktu Directory