blog

İş yeri eşyalarınızı veya ev eşyalarınızı taşıyacaksınız. Fakat bunun için ne kadar ödeme yapacağınızı bilmek istiyorsunuz. Vakit kaybetmeden şehir içi nakliyat hizmetinden fiyat teklifi alarak taşınmanız için yapacağınız ödeme miktarını öğrene bilmektesiniz. Yine aynı halde yapacağınız ödemelerin karşılığında hangi hizmetlere sahip olacağınızı ve kaç kişilik ekip ile eşyalarınızın taşınabileceğini de öğrenebilmekte siniz. Sonrasında nakliyatın hizmetlerinin sizlere uygun olduğunun ve ödemelerinde hizmetlere nazaran olduğunu düşünüyorsanız hemen gerekli randevuyu sağlayarak anahtarlarınızı ekibe teslim edebilirsiniz.

Şehir içi nakliyat
 
Şimdilerde tüm hizmetlerde işlerin daha hızlı bitmesi ve eşyaların en minik bir darbe dahi almaması adına asansör sistemi kullanılmaktadır. Sistemin binaların dış cephesine huzurlu halde kurulması ve kullanımın huzurlu olması da kendisine olan talebi artırmaktadır. Adres değişikliği yapmak için şehir içi asansörlü nakliyat firmaları ile anlaşmayı düşünen kişiler bünyelerinde bu özel sistemin olup, olmadığını sormakta ve sorasında nakliyat ile anlaşma sağlamaktadır. Eşyalarını bu halde daha güvende hisseden eşya sahipleri ekibin sistem sayeinde daha az yorulacağını ve enerjisini eşyaların toplama süresine ayıracaklarını ve bu sayede daha kaliteli işlerin ortaya çıkacağını düşünmektedirler.
Her zaman maliyetli olan ve ekstralardan bizleri hiçbir zaman kurtaramayan taşınma süreci özellikle kiracıların korkulu rüyası olmaktadır. Bu çileden kurtulmak adına ev sahibi olmayı dilek eden kişiler şehir içi nakliyat firması hizmetleri ile tanıştıktan daha sonra işlerin ne kadar huzurlu halledildiğini ve ödemelerin uygunluğunu gördükten daha sonra taşınmaktan korkmamakta dırlar.
 
Şehir içi taşımacılık
 
Ülkemizde ekonomi giderek büyümektedir. Sektörel bazda farklı iş alanları ortaya çıkmakta ve bunlar giderek gelişerek büyükmektedirler. Bunun yanında ayrıca kırsal alanlardan büyük bir göçle birlikte büyük şehirlerde yaşam dahada artmaktadır. Köy hayatları yerine şehir hayatları daha hayli olmaktadır. Büyük merkezlerde gelişen sektörlerden biride taşımacılık sektörü olmuştur. Evden eve nakliyat, büro taşımacılığı ve iş yeri taşımacılığı gibi konularda profesyonel taşımacılık hizmetlerine olan gereksinim sürekli olarak artmış ve buna paralel olarak nakliyat sektöründe güçlü bir ivme kazanmıştır. Bu sektörde faaliyet gösteren şehir içi taşımacılık firmamız siz kıymetli üyelerimizin ihtiyaç duyan her türlü nakliye hizmetini profesyonelce sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli, hızlı ve alan şahıs odaklı hizmet anlayışını her zaman büyük bir kararlılıkla sürdüren firmamız bu anlamda önemli ve güçlü bir itibar kazanmıştır. Şehir içi taşımacılık hizmetleri veren firmalar arasında her zaman en üst sıralarda olan firmamızın bu başarısındaki en temel ve en büyük etkili vasıf anlayışıdır. Sizlerin gereksinim duyduğu hizmeti en kaliteli ve en hızlı bir halde sunmayı bir ilke haline getiren firmamız bu ilke ve prensiblerini yaptığı her işte yüksek bir halde uygulamaktadır. Şehir içi taşımacılık firmamız siz kıymetli üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en son teknolojik araç ve ekipmanlarla birlikte yüksek kalitede hizmet anlayışı sunmaktadır. Bu hizmetleri sağlayabilmek için güçlü bir çalışma sistemi oluşturmuş ve tecrübeli personel kadrolarla bünyesini kuvvetlendirmiştir. Bu çerçevede vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir. Her türlü ev taşımacılığınız bizim uzmanlık alanımızdır.
Evden eve nakliyat konusunda lider ve öncü bir firma olma özel durumunu taşıyan şirketimiz bu doğrultuda evinizdeki tüm eşyaları sigortalı, kaliteli ve hızlı bir halde yeni adresine taşımaktadır. Evinize ait tüm eşyalarınız tespit edilir, çalışma sistemi ve programı hazırlanır, gerekli araçlar ve personel sayısı belirlenir ve eşyalarınız güvenli bir halde araçlara yüklenerek şehir içi taşımacılık anlamında yeni adresine ulaştırılır. Tecrübeli personellerimiz eşyalarınızın yeni adresindeki yerleşimi ile süreci tamamlar. Bunun dışında büro ve iş yerlerinizin de taşınması konusunda sizlere vasıf ve güven sunuyoruz.
 
İş yerinize ait olan bilgisayar, laptop, yazıcı, fax, telefon gibi tüm önemli cihazlarınız uygun bir halde ambalajlanır ve araçlarımıza yüklenir. Bunun dışında masa, sandelye ve dolaplarınız demonte hale getirilir ve araçlara yüklendikten daha sonra sigortalı ve güvenli bir halde yeni iş yerinize taşınır. Firmamız evden eve nakliyat, büro taşımacılığı ve iş yeri taşımacılığı konularının dışında da her türlü eşya, malzeme, araç ve gereçlerinizide istek ettiğiniz yere yeniden aynı hizmet anlayışı ile kısa sürede taşımaktadır.
Hizmetlerimizden daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz bize her zaman telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz ve hazırladığımız web sitemizide ziyaret edebilir ve buradanda bilgiler alabilirsiniz. Sizlere güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla her zaman yardımcı olmaktan memnun olmaktayız.
PAYLAŞ :
Picktu Directory