Kocaeli evden eve nakliyat firmaları içinde başlarda gelen Yalova Yenigül Nakliyat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev edindik. Sunduğumuz taşımacılık hizmetiyle her zaman en üst sıralarda öncü firma kimliğiyle yer edindik. Çalışma prensibimiz her zaman en iyisini ve en kaliteli işi yapmak olmuştur. Göreve getirdiğimiz çalışanlarımızdan da bu performansla çalışmalarını istedik. Güler yüzlü ve esirgemez işleriyle sizlerden tam not alan çalışanlarımız gerekli eğitimlerden geçerek sizlere hizmet etmektedir. Yaptığımız işin önemini bilerek çalışmak ve bitirmek bizi siz kıymetli ziyaretçilerimizin gözünde her zaman en iyisi haline getirmiştir. Sanayinin ve hızla gelişen değişen hızla gelişen değişen teknolojinin gelişmesiyle araçlarımızı ve taşıma malzemelerimizi her zaman güncel tutarak daha hızlı ve daha güzel işler yapmayı başardık. Bu başarıları sürdürmek ve sizlere iyi hizmet verebilmek için bu kararlılığımızı her zaman sürdüreceğiz.

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat İle Eşyaların Araca Yüklenme Sistemi

Eşyanın araca yüklenme işleminde paketlenen ve ambalajlanan eşyaları doğru ve düzgün bir biçimde araca yüklenmesini sağlıyoruz. Eşyaların yakınlığı ve konulma şekli eşyaların kırılma zarar görme şekillerine göre yapılmaktadır. Araca getirilen eşyalar bina arasında çarpmalara ve darbelere karşı tedbir alınarak getirilir. Yapılan bu işlemler sonucu istenmeyen kazalara karşı eşyalarınızı ayrıca korumak istiyorsanız taşıma sigortası yaptırarak daha emin bir taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Taşıma sigortasıyla eşyanızın değeri ne kadar yüksek olursa olsun sigortanız olumsuz bir durumda sigorta eşyanızın masraflarını karşılıyor. Kocaeli evden eve nakliyat son model ve donanımlı araçlarımızla yapılır. Eşyaların devrilmesine veya yığılmasına neden olabilecek hareketliliği ve titreşimleri azaltarak minimum seviyeye indirilerek eşyalarınız taşınır. Taşınan eşyalar yeni evinize veya ofisinize yerleştirildikten daha sonra sizlere sadece evinizi dekore etmek kalacak.

 

Kocaeli Nakliyat Faaliyetlerimiz Nelerdir?

Kocaeli nakliyat ve ilçelerde göstermiş olduğumuz nakliyat hizmetlerinde her zaman kaliteli işler yaparak yolumuza devam etmekteyiz. Kocaeli ilindeki faaliyetlerimizde de birçok başarılı işe imza atarak ilçemizin en güvenilir ve kaliteli firmalarından olmayı başardık. Ev ve ofis taşımacılığı yaparak başardığımız işleri banka taşıma, hastane taşıma ve okul taşıma işleri şeklinde küçük büyük iş demeden yaparak kararlılığımızı sürdürdük. Kocaeli ilçesinde yaptığımız faaliyetleri her gün daha da çoğaltarak kaliteli işlerimize bir yenisini daha ekliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin! Kocaeli Evden Eve Nakliyat firması olarak bizlerle çalışmak isterseniz bize telefon veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Müşteri yetkililerimizden randevu oluşturabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aynı işlemleri mail adresimizden de gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak fiyat aralıklarıyla şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Bizleri web web internet sitemizden takip ederek yaptığımız işleri, müşterilerimizin sevinç yorumlarını okuyabilirsiniz ve yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar bizler için fazlaca önemli. Her zaman sizlere kaliteli ve emin hizmet verme kararlılığıyla yolumuza devam edeceğiz.

 

Kocaeli evden eve taşıma Seçeneklerimiz Nelerdir?

Kocaeli evden eve nakliyat ile Asansörlü taşımacılık konusunda da öncü firmalardan olmamız bizi seçmenizdeki en büyük nedenlerden biridir. Yüksek iş gücü gerektiren fazlaca katlı bina taşımacılığında eşya taşımak gerçekten zor ve meşakkatli bir iştir. Zorlu bina koşulları, dar alanlar, basık tavanlar ve keskin dönüşler bazen yaptığınız işin içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olur. İşte bundan dolayı asansörlü taşımacılık bizlere daha sağlıklı bir iş alanı sunmaktadır. Paketlenmiş ve ambalajlanmış eşyalar asansöre yerleştirilerek aracımıza yüklenmesi için gönderiliyor. Eşyaları araçta karşılayan çalışanımız yine aynı titizlikte eşyaları konması gereken yerlere koyarak işlem tamamlamış oluyor. Kocaeli ev taşıma işinde bizler içinde büyük avantaj olan asansörlü taşıma seçeneğini de farklı ve uygun fiyat avantajlarıyla edinebilirsiniz.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Eşya ve Paketleme Seçeneklerimiz

Kocaeli evden eve nakliyat konusunda fazlaca büyük öneme sahip olan paketleme işlemi dikkat edilmesi gereken bir konudur. Daha öncesinden bu işleri aileler yaparak fazlaca talihsiz olaylar yaşanmasına da neden oluyordu. Paketleme işlemlerinde eşyaların konulma şekli ve üzerine gelecek ağırlıkların ondan sonra kötü sonuçlar doğuracağını unutmamak gerekir. Daha öncesinden randevu oluşturarak evinize çağırdığınız çalışanlarımız bu eşyaların ne biçimde paketleme yapılmasının planını yaparak paketlemeleri yapacaktır. Kocaeli evden eve nakliyat aşamasında yapılacak paketleme işlemi firmamıza özel olarak üretilen malzemelerle yapılmaktadır. Böylece çatlama ve kırılmalara karşı büyük önlem almış oluyoruz. Paketlemeler ve ambalajlamalar yapılırken eşyalarınız titizlikle kutulara yerleştiriliyor. Kısa sürede hazırlanan kutular ve ambalajlar sırayla araca doğru taşınıyor.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat
Picktu Directory